Famiglia

Oficjalne forum sojuszu Famiglia!

Ogłoszenie



Witamy na oficjalnym forum sojuszu Famiglia!
Niektóre działy dla zwykłych graczy nie będą widoczne, będą one widoczne tylko dla rady miast.

#1 2009-04-15 18:43:35

Sonorius

Gracz/Admin

Zarejestrowany: 2009-04-07
Posty: 35
Miasto:: Sleepy Hollow
Nick:: Sonorius
Ulubiona praca:: Polowanie na kojoty

Plemiona

Plemiona (en. Tribal Wars) – internetowa gra strategiczna (tzw. Massive Multiplayer Online Strategic Game - w skrócie MMOSG). Twórcą gry jest niemiecka grupa programistów InnoGames GmbH. Gra początkowo była dostępna w języku niemieckim, lecz została przetłumaczona na język angielski i w tej wersji ostatecznie jest dostępna dla graczy z całego świata. We wrześniu 2006 roku powstała również wersja polska pod tytułem Plemiona. W grę można grać bezpłatnie, ale istnieje możliwość wykupienia konta premium, które daje wiele udogodnień graczowi, które mają na celu częściowo ułatwiać rozgrywkę. Aby zagrać, trzeba mieć dostęp do Internetu i dowolną przeglądarkę internetową. 1 kwietnia 2009 polska wersja gry miała 668522 graczy. 21 lutego 2008 powstała oficjalna Wiki Plemion. Najnowsza wersja gry to 5.3.

Link:
www.plemiona.pl

Offline

 

#2 2009-04-27 16:51:44

Kuba94ziom

Założyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 17
Ulubiona praca:: Polowania - bizony wilki itd.

Re: Plemiona

grałem dłuugo.. na kilku światach.. ale west o wiele lepszy bo w weście nie da się przegrać ;]

Offline

 

#3 2009-07-10 23:07:24

WodzJarek

Włuczęga

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 7

Re: Plemiona

plemiona są gra bardziej wymagającą.Sporo zdrowia i nieprzespanych nocy mnie kosztowały;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wstirzaocznie.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.psychologowie-umcs.pun.pl www.gwsp-3g.pun.pl www.gra-metin.pun.pl